Aktuální počasí Strela
Aktuální počasí přímo pro město Strela. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 14°C |
