- Počasí
- Libanon
- Mont-Liban
- El Meghraïqa
Aktuální počasí El Meghraïqa
Aktuální počasí přímo pro město El Meghraïqa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
