Aktuální počasí El Caliroy
Aktuální počasí přímo pro město El Caliroy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 25°C |
