- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Ekdāla
Aktuální počasí Ekdāla
Aktuální počasí přímo pro město Ekdāla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 27°C |
