Aktuální počasí Efu
Aktuální počasí přímo pro město Efu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
