Aktuální počasí Efu
Aktuální počasí přímo pro město Efu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
