- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Edgewater
Aktuální počasí Edgewater
Aktuální počasí přímo pro město Edgewater. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:40)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
