- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Dutch Flat
Aktuální počasí Dutch Flat
Aktuální počasí přímo pro město Dutch Flat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
