- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Durmignat
Aktuální počasí Durmignat
Aktuální počasí přímo pro město Durmignat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
