Aktuální počasí Dunn
Aktuální počasí přímo pro město Dunn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
