Dunn: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Dunn můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:00)
Min °CMax °C
Dnes
3. 4.
16°C
25°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
25 km/h
|
14 km/h
29 km/h
|
14 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
26°C
|
22°C
|
Tento víkend
Zítra
4. 4.
16°C
29°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
27 km/h
|
17 km/h
31 km/h
|
19 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
31°C
|
24°C
|
Neděle
5. 4.
18°C
27°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
24 km/h
48 km/h
|
25 km/h
55 km/h
|
16 km/h
50 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
26°C
|
19°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
11°C
19°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
32 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
6 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
22°C
|
16°C
|
Úterý
7. 4.
8°C
20°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
31 km/h
|
18 km/h
30 km/h
|
14 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
23°C
|
14°C
|
Středa
8. 4.
6°C
15°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
38 km/h
|
20 km/h
35 km/h
|
17 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1034 hPa
|
1033 hPa
|
1032 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
18°C
|
12°C
|
Čtvrtek
9. 4.
8°C
18°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
36 km/h
|
18 km/h
36 km/h
|
17 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1030 hPa
|
1027 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
20°C
|
15°C
|
Pátek
10. 4.
13°C
22°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
37 km/h
|
20 km/h
36 km/h
|
15 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
21°C
|
17°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
14°C
22°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
33 km/h
|
19 km/h
28 km/h
|
13 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
25°C
|
18°C
|
Neděle
12. 4.
14°C
25°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
23 km/h
|
7 km/h
21 km/h
|
6 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
29°C
|
19°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
16°C
26°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
30 km/h
|
3 km/h
23 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
30°C
|
20°C
|
Úterý
14. 4.
17°C
25°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
24 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
29°C
|
19°C
|
Středa
15. 4.
16°C
25°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
19 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
28°C
|
20°C
|
Čtvrtek
16. 4.
16°C
25°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
29 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
9 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
29°C
|
21°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
83°/60°
2. 4.
82°/62°
3. 4.
25°/16°
4. 4.
29°/16°
5. 4.
27°/18°
6. 4.
19°/11°
7. 4.
20°/8°
8. 4.
15°/6°
9. 4.
18°/8°
10. 4.
22°/13°
11. 4.
22°/14°
12. 4.
25°/14°
13. 4.
26°/16°
14. 4.
25°/17°
15. 4.
25°/16°
16. 4.
25°/16°
17. 4.
26°/18°
18. 4.
23°/15°
19. 4.
23°/14°
20. 4.
23°/16°
21. 4.
24°/16°
22. 4.
20°/14°
23. 4.
21°/12°
24. 4.
23°/14°
25. 4.
21°/14°
26. 4.
19°/13°
27. 4.
19°/13°
28. 4.
21°/13°
29. 4.
22°/13°
30. 4.
21°/14°
Co znamená
srážky
12 %
