Aktuální počasí Dunn
Aktuální počasí přímo pro město Dunn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 17°C |
