- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Dunedoo
Aktuální počasí Dunedoo
Aktuální počasí přímo pro město Dunedoo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 19°C |
