- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Duanjitun
Aktuální počasí Duanjitun
Aktuální počasí přímo pro město Duanjitun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
