- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Zador’ye
Aktuální počasí Zador’ye
Aktuální počasí přímo pro město Zador’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
