- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Drużanki
Aktuální počasí Drużanki
Aktuální počasí přímo pro město Drużanki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
