Aktuální počasí Drobysheve
Aktuální počasí přímo pro město Drobysheve. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
