- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Dídymo Óros
Aktuální počasí Dídymo Óros
Aktuální počasí přímo pro město Dídymo Óros. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 8°C |
