- Počasí
- Spojené státy americké
- Idaho
- Driggs
Aktuální počasí Driggs
Aktuální počasí přímo pro město Driggs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
