- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Douglas
Aktuální počasí Douglas
Aktuální počasí přímo pro město Douglas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
