Aktuální počasí Douentza
Aktuální počasí přímo pro město Douentza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
