- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Dolní Bousov
Aktuální počasí Dolní Bousov
Aktuální počasí přímo pro město Dolní Bousov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
