- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Dolls Point
Aktuální počasí Dolls Point
Aktuální počasí přímo pro město Dolls Point. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 20°C |
