- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Dohyeon
Aktuální počasí Dohyeon
Aktuální počasí přímo pro město Dohyeon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
