- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Doclin
Aktuální počasí Doclin
Aktuální počasí přímo pro město Doclin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
