Aktuální počasí Duca
Aktuální počasí přímo pro město Duca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 16. 5. (02:00)
Silný vítr
Platí do 17. 5. (00:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
