- Počasí
- Maďarsko
- Borsod-Abaúj-Zemplén
- Disznókő
Aktuální počasí Disznókő
Aktuální počasí přímo pro město Disznókő. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (01:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
