- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Dingba
Aktuální počasí Dingba
Aktuální počasí přímo pro město Dingba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
