- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Dīn Muḩammad Khān Kêlay
Aktuální počasí Dīn Muḩammad Khān Kêlay
Aktuální počasí přímo pro město Dīn Muḩammad Khān Kêlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
