- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Dianshankeng
Aktuální počasí Dianshankeng
Aktuální počasí přímo pro město Dianshankeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
