- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Dian-ay
Aktuální počasí Dian-ay
Aktuální počasí přímo pro město Dian-ay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
