- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Dian-ay
Aktuální počasí Dian-ay
Aktuální počasí přímo pro město Dian-ay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
