- Počasí
- Rusko
- Republic of Tyva
- Derzig-Aksy
Aktuální počasí Derzig-Aksy
Aktuální počasí přímo pro město Derzig-Aksy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 16°C |
