- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Depālpur
Aktuální počasí Depālpur
Aktuální počasí přímo pro město Depālpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 33°C |
