- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Deopāra
Aktuální počasí Deopāra
Aktuální počasí přímo pro město Deopāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 28°C |
