- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Demíri
Aktuální počasí Demíri
Aktuální počasí přímo pro město Demíri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (09:00) do 23. 5. (18:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
