Aktuální počasí Delīābād
Aktuální počasí přímo pro město Delīābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
