- Počasí
- Írán
- Chaharmahal and Bakhtiari
- Deh Now
Aktuální počasí Deh Now
Aktuální počasí přímo pro město Deh Now. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 36°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
