- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Dāsh Āltī
Aktuální počasí Dāsh Āltī
Aktuální počasí přímo pro město Dāsh Āltī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
