- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Belyagush
Aktuální počasí Belyagush
Aktuální počasí přímo pro město Belyagush. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 0°C |
