- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Darozai
Aktuální počasí Darozai
Aktuální počasí přímo pro město Darozai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
