- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Daping
Aktuální počasí Daping
Aktuální počasí přímo pro město Daping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
