Aktuální počasí Dane
Aktuální počasí přímo pro město Dane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí od 2. 4. (01:00) do 1. 4. (22:00)
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
