- Počasí
- Čad
- Logone Oriental
- Béoro
Aktuální počasí Béoro
Aktuální počasí přímo pro město Béoro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
