- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Dalizhuang
Aktuální počasí Dalizhuang
Aktuální počasí přímo pro město Dalizhuang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
