- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Kolah Jū
Aktuální počasí Kolah Jū
Aktuální počasí přímo pro město Kolah Jū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
