- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Daliugou
Aktuální počasí Daliugou
Aktuální počasí přímo pro město Daliugou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 5°C |
