- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dalishu
Aktuální počasí Dalishu
Aktuální počasí přímo pro město Dalishu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
