Aktuální počasí Daji
Aktuální počasí přímo pro město Daji. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 26°C |
