Aktuální počasí Dahekou
Aktuální počasí přímo pro město Dahekou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
